Aftersun en andere films waarbij mannen sniffen. Hoe Doe Jij Dat Nou? 46

Disclaimer: door technische problemen klinken we niet zo strak als normaal.

Pieter raakt in zijn praktijk ontroerd door stellen waarbij de een (vaak de vrouw) iets groots, moois ziet dat nog in de ander (vaak de man) verscholen is, maar erkent dat de uiting daarvan soms verkeerd begrepen –  belerend, kleinerend –  kan worden. Nathan kijkt toch een beetje op tegen het krijgersweekend waarvoor hij zich op gaf, want dat belooft iets met oer, schreeuwen, lijven, spelen, vuur en ‘broederschap’.
Pieter was diep geraakt door de film Aftersun, over een vader die met zijn dochter op vakantie is, en waarin de onmacht van beiden zich met elkaar te verbinden hartverscheurend is. Met Nathan, die zich laat adviseren door zijn dochter (16),voegt hij er nog een paar wankelmoedig stemmende films aan toe, zoals E.T.,  Shame, Lion King, Interstellar, A Fault In Our Stars en beider favorieten Big Fish en As It Is In Heaven (via deze link op Youtube te zien, blijf tot de laatste seconde). 
Het is ze niet gelukt om het over deze brief te hebben

Een vraag? Spreek ‘m als in op 0682348074 of mail naar hoedoejijdatnou@gmail.com

Techniek: Homam Akkalad
Meer Pieter: superblijvrij.nl
Meer Nathan: nathanvos.nl

Check manoman.nl

47. Schreeuwen en dansen als een krijger en samenzweren binnen een relatie Hoe doe jij dat nou? Mannen verklaard

Nathan was voor het eerst op een 'mannending' en moest door heel wat ongemak heen. Zo is dansen en schreeuwen niet zijn forte, maar evengoed kwam hij rijk, kalm, energiek en verzadigd van 'Krijgerswerk' vandaan. Het bijzondere hiervan is, is dat je als deelnemer in een verhaal stapt. En in een verhaal kan alles.  Iedere man bij wie het stokt, en bij wie het mag stromen, zou wel zo'n workshop kunnen doen. Pieter keert weer opgeladen terug van opleidingsdagen en werd weer met zijn neus op alle misverstanden over liefde en relaties gedrukt. Naar aanleiding van de perikelen bij NOS Sport kunnen ze het het gerust over Tom Egbers hebben, maar het is interessanter waarom liefdespartners het 'in een donkere periode' buiten de deur gaan zoeken. Pieter weet als relatietherapeut dat stellen elkaar de eerste periode vinden in een 'collusie', een samenzwering waarbij ze onbewust de ander hun eigen gemis laten aanvullen, en uiteraard andersom het het gemis van de ander goed maken. Maar wat gebeurt er als een van de twee z'n eigen gemis heeft gefixed, daarin volwassen is geworden? Dan kan de ander nog wel eens van de kaart raken. Dat zijn de momenten waarop overspel vaak plaatsvindt. We bespreken wat stellen kunnen doen om met overspel en collusie aan de slag te gaan. Hoewel overspel niet in elke relatie speelt, speelt collusie haast altijd op een bepaalde manier. Belangrijk dus om bewust te worden van deze patronen.Een vraag over mannengedrag? Spreek 'm als in op 0682348074 of mail naar hoedoejijdatnou@gmail.comTechniek: Homam AkkaladMeer Pieter: superblijvrij.nlMeer Nathan: nathanvos.nlCheck manoman.nl
  1. 47. Schreeuwen en dansen als een krijger en samenzweren binnen een relatie
  2. 46. Aftersun en andere films waarbij mannen sniffen
  3. 45. Over (het einde van) mannenvriendschappen, naar aanleiding van 'Banshees' en 'Close'
  4. 44. Medelijden met pasgehuwden Martijn en Nicole, en hoe ver mag je afzeiken?
  5. 43. Kijken mannen door porno anders naar vrouwen?

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Maak een website of blog op WordPress.com

Omhoog ↑

%d bloggers liken dit: